Obsługa firm

Outsourcing IT - co to takiego?

Jest to nic innego jak wynajęcie firmy zewnętrznej do obsługi urządzeń komputerowych i zarządzania siecią firmową przez zewnętrzną firmę informatyczną. Rozwiązanie takiej jest bardzo wygodne w przypadku gdy nadzór nad sprzętem komputerowym i rozwiązywanie problemów związanych z awariami sprzętowymi lub programowymi zdarzają się na tyle rzadko, że nieopłacalne jest zatrudnianie informatyka na etat, ale jednocześnie na tyle często, że wymaga kilka razy w miesiącu wizyty informatyka. Większość małych i średnich firm idealnie wpisuje się w zbiór jednostek, dla których taka forma obsługi jest najlepsza. Outsourcing IT staje się coraz bardziej popularny w Polsce właśnie ze względu na możliwość osiągnięcia kompromisu pomiędzy kosztami generowanymi przez problemy informatyczne, jakością wykonywanych usług oraz szybkością reakcji na zgłoszenie.
Powierzając swój sprzęt oraz przede wszystkim dane naszej firmie osiągacie 100% pewności, że są one bezpieczne. Zawsze wychodzimy z założenia, że dane klienta są sprawą priorytetową i w razie awarii sprzętu należy szybko zastosować rozwiązanie tymczasowe pozwalające na normalną pracę a w najszybszym możliwym terminie całkowite wyeliminowanie usterki.

0
Liczba obsługiwanych firm
0
Zadowolonych klientów i pracowników firm
0
Naprawionych komputerów
0
Rozwiązanych problemów z Internetem
Czas reakcji na zgłoszenie w %

Koszty opieki informatycznej firmy

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości komputerów znajdujących się w firmie.

Rozliczamy się na podstawie ilości roboczogodzin, które były potrzebne do wykonania zleceń. Istnieje możliwość rozliczania na zasadzie abonamentowej gdzie raz w miesiącu opłaca się ustaloną kwotę w ramach której otrzymujecie Państwo pewność szybkiej reakcji na każde zgłoszenie. Rozwiązanie takie cechuje się wysokim miesięcznym limitem godzin pracy do wykorzystania.